Aplikácia RALLY4NOW bude v sezóne 2015 pomáhať návštevníkom a účastníkom slovenských rally

Chcete mať najlepší možný prehľad o aktuálnych výsledkoch ktorejkoľvek rally v reálnom čase? Chcete byť stále “v obraze” ? Práve pre vás je potom určená nová aplikácia RALLY4NOW, ktorej partnerom na Slovensku je Rally komisia SAMŠ.

Vďaka RALLY4NOW budete môcť sledovať Majstrovstvá Slovenska v rally, Český šampionát, WRC a ERC a to všetko NAŽIVO, takže budete mať úplne dokonalý výsledkový servis.

Pre slovenské súťaže je k dispozícii sprievodca s mapami tratí a fotkami diváckych miest. Priamo na divácke miesto vás zavedie navigácia vytvorená v spolupráci s aplikáciou Waze. Navigácia zohľadňuje uzávierky miestnych komunikácii a tak bude váš presun z jedného diváckeho miesta na druhé rýchly a  bezpečný bez blúdenia v zakázaných zónach.

Dosiahnuté časy na rýchlostných skúškach sú zobrazené naživo a tak máte prehľad o aktuálnom priebehu súťaže s časom posádok a ich grafickým porovnaním.

Pomocou aplikácie  RALLY4NOW sa dozviete aj ďalšie doplňujúce informácie o aktuálnej rally o podmienkach a situácii na trati od usporiadateľov aj od posádok samotných.

Aplikácia  RALLY4NOW bude vaším veľmi dobrým pomocníkom, funguje na smartfónoch a tabletoch Android a Apple. Stiahnuť si ju môžete na adrese www.rally4now.com a čo je dôležité, táto aplikácia je ponúkaná zdarma!