Marex Rally Medzilaborce je pripravená + pohľad na trate RS Rally Medzilaborce v štvrtok 8.12.

 Organizátor prvého podujatia zaradeného do seriálu „BPM motosport Cup 2017“ 1. MAREX RALLY MEDZILABORCE hlási 5 dní pred konaním rally jej pripravenosť. Sú vybavené všetky potrebné povolenia na uzávierku trate, kompletizujú sa skupiny traťových komisárov, zabezpečené je zdravotnícke a záchranárske zabezpečenie, spojenie atď. 

O zimný charakter rally sa pričinilo aj počasie, v okolí rýchlostných skúšok je dostatok snehu. Cesty sú odhrnuté, na kraji ciest sú snehové bariéry. Predpoveď počasia hlási ďalšie sneženie a mínusové teploty, čo znamená, že 1. MAREX RALLY MEDZILABORCE bude klasickou zimnou súťažou. Pre zabezpečenie prejazdnosti rýchlostných skúšok má organizátor v spolupráci so Správou ciest – stredisko Medzilaborce pripravené mechanizmy na odhrňovanie snehu a posyp ciest štrkom tak, aby nič nebránilo súťažným posádkam bezpečne pretekať.

Organizátor očakával väčší záujem zo strany jazdcov o účasť na tejto zimnej rally. Veríme, že do piatka, 16.12.2016 keď je uzávierka pre prihlásenie sa, bude počet prihlásených vyšší. Priaznivci motorizmu v Medzilaborciach a okolí urobili pre prípravu tejto rally maximum, preto sú nedočkaví a chcú vidieť na vlastné  oči slovenských jazdcov na ich tratiach. Veríme, že prihlásené posádky im predvedú v plnom rozsahu krásu rally športu.

Tešíme sa na stretnutí v Medzilaborciach dňa 17.12.2016

Tlačové stredisko
1.MAREX RALLY MEDZILABORCE

V prílohe zverejňujeme fotografie z trate RS súťaže

Prílohy: 
PrílohaVeľkosť
Image icon cesta1748.53 KB
Image icon cesta21.37 MB
Image icon cesta31.54 MB
Image icon cesta42.52 MB